Новини

1 2 3 4 5 6 7 8 9

З Днем Конституції!

27.06.2016

Літо - це не тільки пора відпочинку, гарячих сонячних днів та стиглих фруктів, але і пора найважливіших свят української державності.

 

28 червня ми святкуємо День Конституції України, визначну подію в новітній історії нашої держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, а також стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.  В цьому році Основному Закону виповнилося вже 20 років!

 

Ми раді вітати всю нашу країну з цим чудовим святом! Ми віримо, що наша держава варта найкращого, і в наших з вами силах зробити її квітучою, сильною та незалежною.

 

Бажаємо успіхів, плідної праці, нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків на благо українського народу!

детальніше...

Зі святом Великодня!

25.03.2016

Весна знову радісно стукає у двері, і дарує нам свято Воскресіння Христового!

 

Не випадково символами Великодня є все, що виражає Оновлення (струмки), Світло (вогонь), Життя (паски, яйця і зайці). І хоча православні і католики відзначають це свято в різні дні (в цьому році - 1 травня і 27 березня відповідно), це свято об'єднує всіх християн.

 

Бажаємо здоров’я, натхнення на добрі справи, родинного тепла та миру, а головне – спокою у наших серцях та наших домівках.

Нехай урочисті Великодні свята наповнять наші душі чистотою, любов’ю та надією, і ми з новими силами зустрічатимемо перешкоди на нашому шляху.

Колектив нашої компанії щиро вітає всіх зі світлим святом Воскресіння!

 

З повагою,

Колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...

Вітаємо з 8 березня наших прекрасних чарівниць!

07.03.2016

Незалежні, сучасні, прекрасні… Такими є наші жінки.

 

Яскраві особистості з веселою смішинкою в очах. Ви бережете наші сім’ї, даруєте тепло і затишок, підтримуєте нас. Там де ви – там любов і саме життя.

 

Зі святом, наші красуні!

 

З найтеплішими побажаннями,

Чоловічий колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...

Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим!

22.12.2015

Шановні партнери, друзі та колеги!

 

Щиро вітаємо вас, ваших рідних та близьких з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Бажаємо, щоб наступний рік був сповнений новими звершеннями та творчим натхненням, гарними справами та процвітанням, а приємні події цього року перетворилися на чудові спогади майбутнього.

Нехай впевненість у власних силах, гарний настрій, добробут та мир стануть вашими надійними супутниками у наступному році!

 

З найкращими побажаннями,

Колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

 

детальніше...

З Днем Святого Миколая!

21.12.2015

Майже минув ще один плідний робочий рік, і оскільки всі ми були чемними в цьому році – Святий Миколай знов відвідав нашу малечу, і не забув про подарунки! Діти працівників двох компаній - ТОВ “Компанія БАЛЕКС” та ПП “ТД “Золота Миля” мали змогу відвідати веселе свято 18 грудня. Театралізована вистава та ігри досхочу чекали на наших найменших гостей, а ті, хто вже трохи підріс, займалися пряничною творчістю в Іноваційному центрі.

Вже стали приємною традицією українські свята на нашому підприємстві, і ми будемо і надалі дарувати нашим працівникам та їхнім діткам радісні миті!

Веселих свят!

детальніше...
1 2 3 4 5 6 7 8 9