Новини

1 2 3 4 5 6 ... 10 11

У вишиванковім краю

19.12.2016

Перед новорічними святами жіноча частина нашого колективу отримала чудову можливість відвідати край вишиванок, гірських річок та білосніжного снігу – чарівні Карпати. Під час проведення виїзного тренінгу ми змогли об’єднати приємне з корисним, і ця коротка поїздка стала незабутньою!

 

Яремче, Ворохта, Буковель та Івано-Франківськ відкрили для нас свої гостинні обійми, вразили красою та величчю Карпат, найсвіжішим повітрям, витонченими вишиванками та смачними карпатськими солодощами – медом та чорницями.

 

Сподіваємось, що і в наступному році наш дружній колектив відкриватиме нові місця та нові враження!

детальніше...

Візит Патріарха Філарета на наше підприємство

12.12.2016

8-9 грудня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, на запрошення єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана, з першосвятительським візитом відвідав Харківську єпархію, і також завітав на наше підприємство.

 

Його Святість радо зустріли в храмі Святого Духа, що знаходиться на території нашого заводу. Колектив та керівники підприємства привітали Предстоятеля хлібом-сіллю і попросили його благословення. Патріарх звернувся до працівників з повчальним словом, після чого відбулося освячення виробництва.

детальніше...

Будьте з нами на одній хвилі!

25.11.2016

З 28 листопада 2016 року на хвилях Ретро ФМ по всіх містах України можна почути Голос нашого підприємства!

 

Ми пишаємося тим, що ця жартівлива пісенька народилася у нашому колективі, і як автор так і виконавець є працівниками нашої компанії.

 

Слухайте на протязі дня з понеділка по п'ятницю, і можливо здогадаєтесь – хто саме виконує нашу пісню? smiley

детальніше...

Чи знаєте ви, як виготовляється хліб на заводі? (ВІДЕО)

18.11.2016

Щодня більшість з нас купує в магазинах хліб, виготовлений на промислових підприємствах. Але чи ми знаємо, як виглядає виробничий процес на цих підприємствах? Природньо, що кожна пекарня має свої особливості, однак загальна технологія спільна для всіх.

 

Ми знайшли для вас відео, у якому розповідається про виготовлення хліба та булочок на одному з промислових хлібозаводів.

 

Насолоджуйтесь!

детальніше...

Наш колектив в Опішному (Полтавська область)

17.10.2016

Скориставшись чудовою осінньою погодою та нашим професійним святом, Днем працівника харчової промисловості, 14 жовтня 2016 року колектив нашого підприємства вирушив в екскурсійну поїздку до гончарної столиці України – селища Опішне Полтавської області.

 

Ми побували в музеї гончарної майстерності, де виставлені роботи численних відомих майстрів, дізналися про технологію виготовлення різноманітних виробів, і навіть спробували освоїти методи роботи на гончарному крузі на майстер класі від кращих гончарів – дехто з наших працівників привіз додому вироби власного виготовлення!

детальніше...
1 2 3 4 5 6 ... 10 11