Новини

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11

Побачите цю машинку – посміхніться!

06.09.2016

Знайомтесь, наш невеликий помічник у доставці найсвіжіших дріжджів прямо до дверей споживачів у м. Харкові та області. Він обладнаний рефрижератором, тож продукція доставляється у повній відповідності всім вимогам температурного режиму.

 

Але це не просто вантажний автомобіль, це маленький символ заводу. Тож коли ви побачите його на вулицях, посміхніться – адже він нагадує про те, що в м. Харкові є ефективне промислове підприємство, що випускає якісну продукцію, дає робочі місця і віру в завтрашній день великій кількості людей, сприяє економічному розвитку нашої держави в межах своїх можливостей.

 

Посміхніться! І не забувайте дотримуватись правил дорожнього руху!

детальніше...

Командна робота «в полях»

25.07.2016

22 липня наш колектив провів незвичайний Лазертаг-турнір в Харківському парку. Розбившись на дві команди, ми виконували найрізноманітніші завдання: «захоплювали» будівлю, звільняли «полоненого» і боролися за першість у максимально незвичних для нас умовах.

 

Навіть дощ не зміг перешкодити нам азартно вирішувати нестандартні завдання, виявляти неформальних лідерів, залагодити всі приховані конфлікти і розкрити взаємні симпатії - загалом, максимально використати можливості активного корпоративного відпочинку на відкритому повітрі.

 

Ми знаємо, що в моменти успіхів і невдач, в умовах жорсткої конкуренції на ринку, злагоджена робота всіх членів колективу - найважливіша складова високої ефективності компанії, так само як і мотивація, підбір і навчання персоналу.

 

Згуртованою командою, з новими силами ми рвемося в бій кожен у своїй сфері, і віримо в успіх - адже в піднесеному настрої набагато легше досягати поставлених цілей і підкорювати нові вершини!

детальніше...

З Днем Конституції!

27.06.2016

Літо - це не тільки пора відпочинку, гарячих сонячних днів та стиглих фруктів, але і пора найважливіших свят української державності.

 

28 червня ми святкуємо День Конституції України, визначну подію в новітній історії нашої держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, а також стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.  В цьому році Основному Закону виповнилося вже 20 років!

 

Ми раді вітати всю нашу країну з цим чудовим святом! Ми віримо, що наша держава варта найкращого, і в наших з вами силах зробити її квітучою, сильною та незалежною.

 

Бажаємо успіхів, плідної праці, нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків на благо українського народу!

детальніше...

Зі святом Великодня!

25.03.2016

Весна знову радісно стукає у двері, і дарує нам свято Воскресіння Христового!

 

Не випадково символами Великодня є все, що виражає Оновлення (струмки), Світло (вогонь), Життя (паски, яйця і зайці). І хоча православні і католики відзначають це свято в різні дні (в цьому році - 1 травня і 27 березня відповідно), це свято об'єднує всіх християн.

 

Бажаємо здоров’я, натхнення на добрі справи, родинного тепла та миру, а головне – спокою у наших серцях та наших домівках.

Нехай урочисті Великодні свята наповнять наші душі чистотою, любов’ю та надією, і ми з новими силами зустрічатимемо перешкоди на нашому шляху.

Колектив нашої компанії щиро вітає всіх зі світлим святом Воскресіння!

 

З повагою,

Колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...

Вітаємо з 8 березня наших прекрасних чарівниць!

07.03.2016

Незалежні, сучасні, прекрасні… Такими є наші жінки.

 

Яскраві особистості з веселою смішинкою в очах. Ви бережете наші сім’ї, даруєте тепло і затишок, підтримуєте нас. Там де ви – там любов і саме життя.

 

Зі святом, наші красуні!

 

З найтеплішими побажаннями,

Чоловічий колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...
1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11