Новини

1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12

Чи знаєте ви, як виготовляється хліб на заводі? (ВІДЕО)

18.11.2016

Щодня більшість з нас купує в магазинах хліб, виготовлений на промислових підприємствах. Але чи ми знаємо, як виглядає виробничий процес на цих підприємствах? Природньо, що кожна пекарня має свої особливості, однак загальна технологія спільна для всіх.

 

Ми знайшли для вас відео, у якому розповідається про виготовлення хліба та булочок на одному з промислових хлібозаводів.

 

Насолоджуйтесь!

детальніше...

Наш колектив в Опішному (Полтавська область)

17.10.2016

Скориставшись чудовою осінньою погодою та нашим професійним святом, Днем працівника харчової промисловості, 14 жовтня 2016 року колектив нашого підприємства вирушив в екскурсійну поїздку до гончарної столиці України – селища Опішне Полтавської області.

 

Ми побували в музеї гончарної майстерності, де виставлені роботи численних відомих майстрів, дізналися про технологію виготовлення різноманітних виробів, і навіть спробували освоїти методи роботи на гончарному крузі на майстер класі від кращих гончарів – дехто з наших працівників привіз додому вироби власного виготовлення!

детальніше...

День захисника України і професійне свято - День працівника харчової промисловості

13.10.2016

У цьому році майже співпали два дуже приємних для нас свята – День захисника України (14 жовтня) та День працівників харчової промисловості (16 жовтня).

 

Ми щиро вітаємо нашу сильну половину зі святом, бажаємо міцного здоров’я, впевненості у своїх силах, віри в майбутнє і мужності у кожному вчинку. Кожен із чоловіків України, захищаючи рідну землю, турбується не тільки про власних рідних й близьких, а й про всіх нас. Ми віримо у вас, дорогі наші захисники!

 

Свято працівників харчової промисловості теж є дуже важливим для нас, адже саме ми з вами виконуємо таку непросту місію – робимо життя смачнішим. Для всіх харчовиків – наші теплі привітання і побажання подальших професійних досягнень!

 

Веселих свят!

детальніше...

Осінні спогади

07.10.2016

Наш колектив не міг залишитись осторонь події, що відбулася у жовтні 2016 року – прем’єри повнометражної драми «Осінні спогади» іранського режисера Алі Фахра Мусаві.

 

Це українсько-ірансько-чеська художня стрічка, яка розповідає про життя, кохання, війну і втрати – теми, такі близькі для кожного з нас. Сюжет фільму простий: молодий український музикант Анатолій (актор Дмитро Лінартович, Україна), який добровільно пішов до війська, щоби взяти участь в АТО і захистити рідну землю, приїздить після поранення на Західну Україну. Там він знаходить нових друзів та закохується в молоду іракську дівчину-біженку Іму (актриса Назанін Ахмаді Шахпурабаді, Іран). Але її також кохає його новий друг Олександр (актор Олександр Ігнатуша, Україна), старший за віком чоловік, місцевий скульптор, який пережив особисту драму і намагається розпочати нове життя. Ще одна непроста доля у четвертої героїні фільму — рідної сестри покійної дружини Олександра, Наталі (Тетяна Юрікова, Україна), яка все життя любить цього чоловіка, і заради свого кохання готова на все…

детальніше...

Побачите цю машинку – посміхніться!

06.09.2016

Знайомтесь, наш невеликий помічник у доставці найсвіжіших дріжджів прямо до дверей споживачів у м. Харкові та області. Він обладнаний рефрижератором, тож продукція доставляється у повній відповідності всім вимогам температурного режиму.

 

Але це не просто вантажний автомобіль, це маленький символ заводу. Тож коли ви побачите його на вулицях, посміхніться – адже він нагадує про те, що в м. Харкові є ефективне промислове підприємство, що випускає якісну продукцію, дає робочі місця і віру в завтрашній день великій кількості людей, сприяє економічному розвитку нашої держави в межах своїх можливостей.

 

Посміхніться! І не забувайте дотримуватись правил дорожнього руху!

детальніше...
1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12