Новини

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11

День захисника України і професійне свято - День працівника харчової промисловості

13.10.2016

У цьому році майже співпали два дуже приємних для нас свята – День захисника України (14 жовтня) та День працівників харчової промисловості (16 жовтня).

 

Ми щиро вітаємо нашу сильну половину зі святом, бажаємо міцного здоров’я, впевненості у своїх силах, віри в майбутнє і мужності у кожному вчинку. Кожен із чоловіків України, захищаючи рідну землю, турбується не тільки про власних рідних й близьких, а й про всіх нас. Ми віримо у вас, дорогі наші захисники!

 

Свято працівників харчової промисловості теж є дуже важливим для нас, адже саме ми з вами виконуємо таку непросту місію – робимо життя смачнішим. Для всіх харчовиків – наші теплі привітання і побажання подальших професійних досягнень!

 

Веселих свят!

детальніше...

Осінні спогади

07.10.2016

Наш колектив не міг залишитись осторонь події, що відбулася у жовтні 2016 року – прем’єри повнометражної драми «Осінні спогади» іранського режисера Алі Фахра Мусаві.

 

Це українсько-ірансько-чеська художня стрічка, яка розповідає про життя, кохання, війну і втрати – теми, такі близькі для кожного з нас. Сюжет фільму простий: молодий український музикант Анатолій (актор Дмитро Лінартович, Україна), який добровільно пішов до війська, щоби взяти участь в АТО і захистити рідну землю, приїздить після поранення на Західну Україну. Там він знаходить нових друзів та закохується в молоду іракську дівчину-біженку Іму (актриса Назанін Ахмаді Шахпурабаді, Іран). Але її також кохає його новий друг Олександр (актор Олександр Ігнатуша, Україна), старший за віком чоловік, місцевий скульптор, який пережив особисту драму і намагається розпочати нове життя. Ще одна непроста доля у четвертої героїні фільму — рідної сестри покійної дружини Олександра, Наталі (Тетяна Юрікова, Україна), яка все життя любить цього чоловіка, і заради свого кохання готова на все…

детальніше...

Побачите цю машинку – посміхніться!

06.09.2016

Знайомтесь, наш невеликий помічник у доставці найсвіжіших дріжджів прямо до дверей споживачів у м. Харкові та області. Він обладнаний рефрижератором, тож продукція доставляється у повній відповідності всім вимогам температурного режиму.

 

Але це не просто вантажний автомобіль, це маленький символ заводу. Тож коли ви побачите його на вулицях, посміхніться – адже він нагадує про те, що в м. Харкові є ефективне промислове підприємство, що випускає якісну продукцію, дає робочі місця і віру в завтрашній день великій кількості людей, сприяє економічному розвитку нашої держави в межах своїх можливостей.

 

Посміхніться! І не забувайте дотримуватись правил дорожнього руху!

детальніше...

Командна робота «в полях»

25.07.2016

22 липня наш колектив провів незвичайний Лазертаг-турнір в Харківському парку. Розбившись на дві команди, ми виконували найрізноманітніші завдання: «захоплювали» будівлю, звільняли «полоненого» і боролися за першість у максимально незвичних для нас умовах.

 

Навіть дощ не зміг перешкодити нам азартно вирішувати нестандартні завдання, виявляти неформальних лідерів, залагодити всі приховані конфлікти і розкрити взаємні симпатії - загалом, максимально використати можливості активного корпоративного відпочинку на відкритому повітрі.

 

Ми знаємо, що в моменти успіхів і невдач, в умовах жорсткої конкуренції на ринку, злагоджена робота всіх членів колективу - найважливіша складова високої ефективності компанії, так само як і мотивація, підбір і навчання персоналу.

 

Згуртованою командою, з новими силами ми рвемося в бій кожен у своїй сфері, і віримо в успіх - адже в піднесеному настрої набагато легше досягати поставлених цілей і підкорювати нові вершини!

детальніше...

З Днем Конституції!

27.06.2016

Літо - це не тільки пора відпочинку, гарячих сонячних днів та стиглих фруктів, але і пора найважливіших свят української державності.

 

28 червня ми святкуємо День Конституції України, визначну подію в новітній історії нашої держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, а також стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.  В цьому році Основному Закону виповнилося вже 20 років!

 

Ми раді вітати всю нашу країну з цим чудовим святом! Ми віримо, що наша держава варта найкращого, і в наших з вами силах зробити її квітучою, сильною та незалежною.

 

Бажаємо успіхів, плідної праці, нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків на благо українського народу!

детальніше...
1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11