Новини

1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10

Зі святом Великодня!

25.03.2016

Весна знову радісно стукає у двері, і дарує нам свято Воскресіння Христового!

 

Не випадково символами Великодня є все, що виражає Оновлення (струмки), Світло (вогонь), Життя (паски, яйця і зайці). І хоча православні і католики відзначають це свято в різні дні (в цьому році - 1 травня і 27 березня відповідно), це свято об'єднує всіх християн.

 

Бажаємо здоров’я, натхнення на добрі справи, родинного тепла та миру, а головне – спокою у наших серцях та наших домівках.

Нехай урочисті Великодні свята наповнять наші душі чистотою, любов’ю та надією, і ми з новими силами зустрічатимемо перешкоди на нашому шляху.

Колектив нашої компанії щиро вітає всіх зі світлим святом Воскресіння!

 

З повагою,

Колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...

Вітаємо з 8 березня наших прекрасних чарівниць!

07.03.2016

Незалежні, сучасні, прекрасні… Такими є наші жінки.

 

Яскраві особистості з веселою смішинкою в очах. Ви бережете наші сім’ї, даруєте тепло і затишок, підтримуєте нас. Там де ви – там любов і саме життя.

 

Зі святом, наші красуні!

 

З найтеплішими побажаннями,

Чоловічий колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...

Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим!

22.12.2015

Шановні партнери, друзі та колеги!

 

Щиро вітаємо вас, ваших рідних та близьких з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Бажаємо, щоб наступний рік був сповнений новими звершеннями та творчим натхненням, гарними справами та процвітанням, а приємні події цього року перетворилися на чудові спогади майбутнього.

Нехай впевненість у власних силах, гарний настрій, добробут та мир стануть вашими надійними супутниками у наступному році!

 

З найкращими побажаннями,

Колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

 

детальніше...

З Днем Святого Миколая!

21.12.2015

Майже минув ще один плідний робочий рік, і оскільки всі ми були чемними в цьому році – Святий Миколай знов відвідав нашу малечу, і не забув про подарунки! Діти працівників двох компаній - ТОВ “Компанія БАЛЕКС” та ПП “ТД “Золота Миля” мали змогу відвідати веселе свято 18 грудня. Театралізована вистава та ігри досхочу чекали на наших найменших гостей, а ті, хто вже трохи підріс, займалися пряничною творчістю в Іноваційному центрі.

Вже стали приємною традицією українські свята на нашому підприємстві, і ми будемо і надалі дарувати нашим працівникам та їхнім діткам радісні миті!

Веселих свят!

детальніше...

Новий рік вже настав

10.11.2015

Ялинка?... А не зарано?

 

Ні! Бо для нашого підприємства Новий рік вже настав!

 

Станом на сьогодняшний день ми вже реалізували продукції стільки, скільки за весь минулий рік.

 

Наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому, ми збільшуємо потужності і зростаємо, а також бажаємо всім досягати поставлених цілей якомога раніше – щоб мати більше часу для нових звершень!

 

З Новим роком! З новими досягненнями!

детальніше...
1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10