Новини

1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13

Шалене шоу позашляховиків!

04.06.2015

Ми не могли пройти повз неймовірного заходу, який пройде 6 червня зовсім недалеко від Харкова – в смт. Пісочин, і радо запрошуємо всіх відвідати фестиваль Пісочин Тріал!

 

Вас чекає шоу позашляховиків, цікаві конкурси, призи та тест-драйви позашляховиків марки Toyota. Оскільки наше підприємство є одним із спонсорів фестивалю, ми просто впевнені що ви проведете незабутній час в атмосфері швидкості, драйву та адреналіну!

 

Початок о 10.00, 06 червня 2015р. Більше інформації та схема проїзду тут:

http://toyota.kharkov.ua/news/pesochin-trial-2015/

детальніше...

Виставка Агро-2015 + Фото!

02.06.2015

3-6 червня у Києві відбудеться XXVII Міжнародна агропромислова виставка "АГРО-2015", яка представляє собою потужний проект та майданчик, де зустрінуться сотні представників агропромислового комплексу України та ще 15 країн.

 

Наша продукція також буде представлена в якості одного з учасників, і ми запрошуємо всіх відвідати стенд Харківської області, де можна ознайомитись зі зразками високоякісних Харківських дріжджів.

 

Більше інформації тут:

http://www.agroexpo.com.ua/

детальніше...

З Днем пам'яті та примирення! Зі Святом Перемоги!

08.05.2015

Сьогодні до нас завітали найпочесніші гості, зустрічі з якими  ми з нетерпінням чекаємо кожного року, - ветерани Другої світової війни.

 

Це колишні працівники нашого підприємства, що воювали на передовій або тяжко працювали для фронту.

 

Колектив заводу з радістю привітав почесних гостей зі святом Перемоги та Днем пам’яті та примирення. Теплі слова та подарунки, побажання мирного неба, оповідання про фронтові пригоди, тяжкі будні та про щасливий день закінчення війни  – так урочисто ми зустріли ці свята.

 

Бажаємо міцного здоров’я Героям, що живуть серед нас, дякуємо за їхній мужній подвиг! Вічна слава тим, хто вже не з нами!

 

Зі святом!

детальніше...

Святкуймо разом - Великдень на порозі!

10.04.2015

Великдень - символ початку нового життя, відкриття нової чистої сторінки.

 

Давайте записувати у наших життєвих Книгах тільки хороші події, добрі справи, прояви любові та радості, а найголовніше – цінувати кожен новий день, адже він ніколи не повториться!

 

Колектив нашої компанії щиро вітає всіх зі світлим святом Воскресіння, і бажає щодня відчувати весну у серці!

 

З повагою,

Колектив ТОВ "Компанія БАЛЕКС"

детальніше...

Приємні новини: збільшеним потужностям – нову лабораторію!

09.03.2015

Ми з нетерпінням чекали відкриття нашої нової лабораторії, адже впевнені - професійні лабораторні дослідження це запорука високої якості готової продукції.

 

06 березня 2015 року ми з радістю перерізали червону стрічку, і здали в експлуатацію повністю переобладнану виробничу лабораторію.

детальніше...
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13