Про компанію

Наша місія

Немає хліба, смачнішого за хліб в батьківському домі, особливо якщо він спечений турботливими маминими руками. Затишок і спокій родинного кола додають неповторного та невловимого присмаку та аромату хлібу або запашним булочкам.

 

Якісні дріжджі є невід'ємною складовою сучасного хлібопечення, і саме тому ми вбачаємо своїм головним завданням за допомогою дріжджів надавати незабутнього смаку хлібу, який ви споживаєте щодня, зберігаючи таким чином одну з прекрасних родинних цінностей.

 

Наша місія:

 

Нести у світ тепло і затишок родинного кола з кожним шматочком хліба, створеного за допомогою наших дріжджів.

 

Цінності, якими керується підприємство у своїй роботі, це гармонійне поєднання стабільно високої якості, надійності та постійного вдосконалення. Якість нашої продукції визнана в Україні та європейських країнах, а стабільність якісних показників кожного кілограму дріжджів є запорукою успіху підприємства і наших партнерів.

 

Надійність та прозорість партнерських стосунків передбачає безперебійність поставок та відповідальність перед кінцевим споживачем.

 

Постійне вдосконалення допомагає нам не тільки швидко реагувати на вимоги сучасного ринку, постійно поліпшувати якість продукції для замовників, покращувати умови роботи для наших працівників, але і забезпечувати максимально ефективне використання ресурсів та зменшення впливу на довколишнє середовище, ніколи не зупиняючись на досягнутому!

 

Ми відкриті і передбачувані для наших партнерів, що є належним підґрунтям для максимально плідної співпраці, а наші спеціалісти працюють з турботою про кожного споживача.

 

Більше інформації про виробництво, історію підприємства та ділових партнерів ви можете знайти у наступних розділах.