Про компанію

Виробництво

Хлібопекарські дріжджі - унікальний одноклітинний мікроорганізм, який багато в чому схожий на організм людини. Зокрема, основні поживні елементи необхідні для людини та дріжджової клітини однакові — вуглеводи, азот, фосфор, інші вітаміни та мікроелементи, а також чисте повітря, вода і тепло.

 

Напевне, дріжджі це найдавніший “приручений” людством мікроорганізм, який за століття використання набув саме тих якостей, які були потрібні у хлібопеченні, за тим самим принципом, як відбувалося селекційне виведення культурних рослин. Пресовані дріжджі це живі клітини, життєдіяльність яких у тісті і обумовлює неперевершені смакові та ароматичні якості хлібу, вони відповідальні за м'якість та губчасту структуру хлібної м'якушки. Під час випікання дріжджі під впливом високих температур передають свої корисні речовини у готовий виріб. Жоден інший розпушувач тіста не в змозі створити такого ж чудового смаку як дріжджі, та й навіщо шукати альтернативи, якщо дріжджі — це натуральний, безпечний та природній шлях до досконалості?

 

Процес виробництва

Вирощування одної товарної партії дріжджів (близько 30 тон) починається з однієї пробірки чистої культури вагою кілька грамів.

 

Ретельно відібрані сертифікованою лабораторією клітини Saccharomyces cerevisiae спочатку вирощують в лабораторії підприємства, починаючи з маленької пробірки, і дріжджі, поступово розмножуючись, потрапляють до ферментерів (спеціально обладнаних ємкістей з системою подачі повітря та охолодження) різного об'єму.

 

Вирощені дріжджі разом з поживним розчином надходять до сепараторів, де відбувається відділення дріжджових клітин від бродильної рідини, а потім промивання дріжджового молока для максимального очищення від залишків “їжі” дріжджів. Охолоджене дріжджове молоко ще раз промивають та охолоджують, після чого фільтрують. Далі дріжджова маса потрапляє на пакувальне відділення.

 

Готову продукцію перед надсиланням споживачам також ретельно охолоджують у складських приміщеннях, де підтримується температура до +4ºС.

 

Для забезпечення всього процесу вирощування хлібопекарських дріжджів на нашому підприємстві використовується найсучасніше обладнання від найкращих світових виробників, таких як:

 

 • GEA Westfalia Separator (Німеччина);
 • Aerzen (Німеччина);
 • Samson (Німеччина);
 • Festo Group (Німеччина);
 • KSB (Німеччина);
 • Grundfos (Данія); Kaiser (Німеччина);
 • Proconor (Іспанія);
 • Grasso (Нідерланди, Німеччина);
 • Bouwpaco (Нідерланди);
 • Alfa Laval (Швеція);
 • Viessmann (Німеччина),та інших.

 

Виробничі процеси на підприємстві побудовані на принципі максимального зменшення людського впливу та уникнення контакту з продукцією на всіх етапах виробництва, що забезпечується автоматичною системою управління Siemens.

 

Ми не додаємо до нашої продукції жодних барвників, консервантів, поліпшувачів або антибіотиків, і тільки завдяки високій культурі виробництва, професійній майстерності наших фахівців та найкращому обладнанню ми створюємо дріжджі, що зберігають якісні показники на протязі 35 діб з дати виготовлення, і роблять ваш хліб найсмачнішим, м'яким та ароматним, саме таким, який ви колись вперше спробували в батьківському домі.