Новини

1 2 3 ... 15 16

Зі святом Великодня!

24.04.2022

Сьогодні наша країна нездоланна, а кожен із нас - вже переможець!


Щодня, щогодини, щомиті ми працюємо задля перемоги.


Підприємства харчової промисловості не припиняють свої виробництва, щоб у кожному коточку країни українці відчули турботу та затишок.

Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії й надалі супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили, енергію та наснагу для добрих і корисних справ на добробут нашої рідної України.


Христос Воскрес!

Слава Україні!!!

...

З Новим 2022 Роком!

24.12.2021

Вже засвітилися в будинках і на вулицях яскраві різдвяні вогники, вже зовсім поряд Новий рік, і подарунки вже чекають на своїх щасливих майбутніх власників.

 

І нехай шалений світ вирує навколо і новини примушують хвилюватися, ми пропонуємо зупинитись, сісти в затишне крісло біля святкової ялинки, і відпустити всі негаразди.

 

Адже це і є Різдвяне і Новорічне диво – обійняти своїх рідних, подзвонити друзям, погратись з дитиною і приготувати святкове печиво.

 

Наша Команда щиро бажає всім щасливих свят і чекає на плідну співпрацю наступного року!

...

Вітаємо і бажаємо веселих свят!

13.10.2021

Свята – різні, але наших теплих привітань вистачить для кожного!

 

14 жовтня наша країна відзначає свято Захисника України, і наш колектив приєднується до щирих побажань і привітань для всіх тих чоловіків і жінок, які обрали для себе непростий шлях – забезпечувати всім нам можливість просто ходити на роботу, водити дітей до школи, гуляти вулицями, жити звичайним життям… Дякуємо вам!

 

А вже 17 жовтня ми відзначаємо наше професійне свято, День працівника харчової промисловості – свято всіх тих, хто постійно винаходить нові цікаві поєднання смаків і ароматів, працює над нашим хлібом щоденним, і просто дарує позитивні емоції через свої продукти. Дякуємо вам!

 

Вітаємо і бажаємо веселих свят!

...

З Днем Незалежності України!

20.08.2021

Цього літа ми святкуємо не просто День Незалежності, а тридцяту річницю з проголошення України незалежною.

 

І нехай для держави 30 років це не так і багато, але за цей час виросло ціле покоління українців, яке народилося вже у незалежній країні.

 

Ми ще досі виборюємо для себе право приймати самостійні рішення, робити власні помилки і самостійно виправляти їх, однак ми на вірному шляху.

 

Колектив нашої компанії щиро вітає співвітчизників зі святом, і як завжди окремі вітання для нашого рідного Харкова, що також святкує День міста 23 серпня!

...

З днем вишиванки!

20.05.2021

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу.

 

Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу. Тож не дивно, що існує свято, присвячене їй. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня.

 

У 2021 році він припадає на 20 травня.

Цьогоріч прекрасному святу – вже 15 років.

 

Нині це свято набуло міжнародних масштабів і український традиційний одяг одягають усе більше людей не лише в нашій країні, а й по всьому світу.

...
1 2 3 ... 15 16